Adrina – Kodėl

Norėčiau nejaust
Bet spaudžia krūtinę
Aš laukiu bangos, kad galėtų
Šį skausmą nuplaut

Bet tenka nubust
Tuščioj patalynėj
Ant pusės, kurioj tu gulėjai
Prašydamas laukt

Kodėl mane, kodėl mane liūdini
Kodėl dabar, kodėl šitą rudenį
Lyg vėjas lapus, jausmus mūsų nupūtei
Galėjai išlaukt, Išlaukti bent truputį

Aš vis pamąstau
Ką galėjau sakyti
Kokius man parinkti žodžius
Kad galėčiau iškęst

Iškęst tas dienas
Naktis susirinkti
Kad nieks neprimintų daugiau
Šio liudno rudens

Sakyk kodėl, tu nepasilikai..

Kodėl mane, kodėl mane liūdini
Kodėl dabar, kodėl šitą rudenį
Lyg vėjas lapus, jausmus mūsų nupūtei
Galėjai išlaukt, Išlaukti bent truputį

Kodėl mane, kodėl dabar
Kodėl taip greit, galėjai išlaukt

Ar patiko daina?

5 / 5. Balsai: 2

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *