Norėčiau nejaust
Bet spaudžia krūtinę
Aš laukiu bangos, kad galėtų
Šį skausmą nuplaut
Bet tenka nubust
Tuščioj patalynėj
Ant pusės, kurioj tu gulėjai
Prašydamas laukt
Kodėl mane, kodėl mane liūdini
Kodėl dabar, kodėl šitą rudenį
Lyg vėjas lapus, jausmus mūsų nupūtei
Galėjai išlaukt, Išlaukti bent truputį
Aš vis pamąstau
Ką galėjau sakyti
Kokius man parinkti žodžius
Kad galėčiau iškęst
Iškęst tas dienas
Naktis susirinkti
Kad nieks neprimintų daugiau
Šio liudno rudens
Sakyk kodėl, tu nepasilikai..
Kodėl mane, kodėl mane liūdini
Kodėl dabar, kodėl šitą rudenį
Lyg vėjas lapus, jausmus mūsų nupūtei
Galėjai išlaukt, Išlaukti bent truputį
Kodėl mane, kodėl dabar
Kodėl taip greit, galėjai išlaukt





